Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy” uzyskała wpis do KRS w dniu 30 października 2015r.
Nr KRS: 0000583465

Lista Członków Stowarzyszenia

Sektor społeczny

  1. Nidzicki Fundusz Lokalny
  2. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Nidzickiego
  3. Związek Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy”
  4. Towarzystwo Rozwoju Okolic Omulewa „Razem dla wszystkich”
  5. Centrum Doradcze Programów Pomocowych
  6. Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA
  7. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ziemia Kozłowska
  8. Stowarzyszenie KEKS „Kozłowska Ekologiczna Kuźnia Smaku”
  9. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi w Szczepkowie Borowym i  „Trójmieście”
  10. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Smolany-Żardawy „Pod Gajem”
  11. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Bene Fide
  12. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Janowieckiej
  13. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Wielbarskiej
  14. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego
  15. Stowarzyszenie Kulturalne TANECZNIK
  16. Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności
  17. Stowarzyszenie „Nasze Dzieło” w Brodowie
  18. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pożary i Wilamowo
  19. Ochotnicza Straż Pożarna w Płośnicy
  20. Nidzicki Uniwersytet Trzeciego Wieku „Młodzi Duchem”

Sektor publiczny

  1. Gmina Nidzica
  2. Nidzicki Ośrodek Kultury
  3. Powiat Nidzicki
  4. Gmina Kozłowo
  5. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie
  6. Gmina Janowiec Kościelny
  7. Gmina Janowo
  8. Gminny Ośrodek Kultury w Janowie
  9. Gmina Wielbark
  10. Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku
  11. Gmina Szczytno
  12. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu
  13. Powiat Szczycieński
  14. Gmina Jedwabno
  15. Gmina Rozogi
  16. Gmina Dźwierzuty
  17. Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
  18. Gmina Świętajno
  19. Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie
  20. Gmina Iłowo-Osada
  21. Gmina Działdowo
  22. Powiat Działdowski
  23. Gmina Płośnica
  24. Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach

Sektor gospodarczy

  1.   Przedsiębiorstwo Społeczne „Garncarska Wioska” Sp. z o.o
  2. Iwona Miecznikowska – AGRO PARTNER Kompleksowa Obsługa Rolnictwa
  3. Piotr Tkaczuk – PASIEKA
  4. Spółdzielnia Socjalna „Sposób Na Życie”
  5. „AGRINT” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  6. Grzegorz Winiarek –  Zajazd TUSINEK
  7. Dariusz Rokicki – Zakład Stolarski
  8. ROL-HAND Hanna Dzieńkowska Firma Handlowa
  9. Mariusz Winnowski WinPoint
  10. POSTWOOD ALICJA DOMAŃSKA
  11. BIZNES DLA BIZNESU Magdalena Jabłonowska
  12. Nowakowski Tradycja Sp. z o.o.

Mieszkańcy obszaru LGD

  1. Waldemar Pszczólkowski
  2. Andrzej Zawieska
  3. Mariusz Kostowski
  4. Zygmunt Dramiński
  5. Katarzyna Płocharska
  6. Bożena Grochala
  7. Kazimierz Abramczyk
  8. Barbara Pac
  9. Agnieszka Rudnicka
  10. Arkadiusz Nosek
  11. Bożena Chmielewska
  12. Małgorzata Słomkowska
  13. Barbara Tyszka
  14. Daniel Bugajski
  15. Renata Milewska
  16. Barbara Stefańska
  17. Joanna Kopczyńska
  18. Wojciech Socharski

Zarząd Stowarzyszenia

  1. Krzysztof Margol – Prezes
  2. Grzegorz Zapadka – Wiceprezes
  3. Alicja Eidtner – Skarbnik
  4. Agnieszka Rudnicka – Członek Zarządu
  5. Krzysztof Groblewski – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia

  1. Jolanta Ziemska
  2. Anna Lewikowska
  3. Renata Żbikowska

Rada Stowarzyszenia

  1. Barbara Tyszka – Gmina Nidzica – mieszkaniec obszaru LGD
  2. Bożena Judycka – Gmina Kozłowo – sektor społeczny
  3. Agnieszka Podowska – Gmina Janowiec Kościelny – sektor społeczny
  4. Małgorzata Słomkowska– Gmina Janowo- mieszkaniec obszaru LGD
  5. Barbara Pac – Gmina Wielbark – mieszkaniec obszaru LGD
  6. Ewa Zawrotna – Gmina Szczytno – sektor publiczny
  7. Rafał Kowalczyk – Gmina Jedwabno – sektor społeczny
  8. Anna Pszczółkowska – Gmina Rozogi – sektor publiczny
  9. Arkadiusz Nosek– Gmina Dźwierzuty – mieszkaniec obszaru LGD
  10. Joanna Gawryszewska – Gmina Świętajno – sektor społeczny
  11. Mariusz Grabiński – Gmina Iłowo-Osada – sektor społeczny
  12. Mirosław Zieliński – Gmina Działdowo – sektor publiczny
  13. Marek Dzieńkowski – Gmina Płośnica – sektor gospodarczy

Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy” to Związek Stowarzyszeń, który został zarejestrowany w Sądzie w Olsztynie 28.04.2006. Początkowo przystąpiło do niego sześciu członków założycieli, obecnie jest ich 84 a lista jest nadal otwarta.

Członkowie

  1. Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”
  2. Nidzicki Fundusz Lokalny
  3. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kozłowo
  4. Gmina Janowiec Kościelny
  5. Gmina Nidzica
  6. Towarzystwo Rozwoju Okolic Omulewa „Razem Dla Wszystkich”
  7. Nidzicki Klub Biznesu
  8. Gmina Janowo
  9. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Janowskiej
  10. Powiat nidzicki
  11. Gmina Kozłowo
  12. Gmina Płośnica
  13. Gmina Szczytno
  14. Gmina Jedwabno
  15. Gmina Świętajno
  16. Gmina Wielbark
  17. Gmina Rozogi
  18. Gmina Działdowo
  19. Powiat działdowski
  20. Gmina Iłowo-Osada
  21. Gmina Dźwierzuty
  22. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Wielbarskiej
  23. AGRINT sp.z o.o.
  24. Orłowskie Centrum Aktywności Lokalnej „OCAL”
  25. Nidzicki Uniwersytet III Wieku „Młodzi duchem”
  26. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ziemia Kozłowska”
  27. Agencja Usługowo-Handlowa „Posejdon”
  28. BIB Bożydar Marcin Błęcki  www.bib-consulting.pl
  29. Przedsiębiorstwo Społeczne „Garncarska Wioska”
  30. Kozłowska Ekologiczna Kuźnia Smaku „KEKS”
  31. Zajazd Tusinek
  32. Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności
  33. Nadleśnictwo Nidzica
  34. PASIEKA Piotr Tkaczuk
  35. Stowarzyszenie Skarbników Samorządowych Warmii i Mazur w Szczytnie
  36. Powiat szczycieński
  37. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Klon I Okolic
  38. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie
  39. Nidzicki Ośrodek Kultury
  40. „TURIS” Sebastian Schlueter
  41. Mazurskie Ranczo
  42. MAKLER MARKET Sp. z o.o.
  43. Stowarzyszenie „Nasze Dzieło” w Brodowie
  44. SAUNA – STYL Krzysztof Abramczyk
  45. Stowarzyszenie Kulturalne TANECZNIK
  46. Ochotnicza Straż Pożarna w Płośnicy
  47. PASZMARK Hanna Dzieńkowska Wytwórnia Pasz

Zarząd

  1. Krzysztof Margol – Prezes  Zarządu
  2. Grzegorz Zapadka – Wiceprezes Zarządu
  3. Alicja Eidtner – Skarbnik
  4. Iwona Błęcka – Członek Zarządu
  5. Krzysztof Groblewski – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

  1. Jolanta Ziemska
  2. Katarzyna Jabłońska
  3. Zygmunt Dramiński

 Rada

  1. Andrzej Zawieska – Gmina Nidzica
  2. Czesława Niska – Gmina Janowo
  3. Bożena Judycka – Gmina Kozłowo
  4. Piotr Szczepkowski – Gmina Janowiec Kościelny
  5. Paweł Cieśliński – Gmina Działadowo
  6. Marek Wiśniewski – Gmina Iłowo-Osada
  7. Marek Dzieńkowski – Gmina Płośnica
  8. Krzysztof Fajbuś – Gmina Szczytno
  9. Dariusz Rokicki – Gmina Świętajno
  10. Tadeusz Michalski – Gmina Pasym
  11. Bożenna Wyrzykowska-Buk – Gmina Jedwabno
  12. Barbara Pac – Gmina Wielbark
  13. Jolanta Łomiak – Gmina Dźwierzuty
  14. Józef Zapert – Gmina Rozogi

Archiwum

Kontakt

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania
„Brama Mazurskiej Krainy”
Pl. Wolności 1, 13-100 Nidzica
NIP: 984 021 11 46, Regon: 362862586
tel./fax. (0-89) 625 43 37 lub 784 556 520
e-mail: biuro@lgdbmk.pl | www.lgdbmk.pl

Biuro LGD czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00