Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy” uzyskała wpis do KRS w dniu 30 października 2015r.
Nr KRS: 0000583465

Lista Członków Stowarzyszenia

Sektor społeczny

  1. Nidzicki Fundusz Lokalny
  2. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Nidzickiego
  3. Towarzystwo Rozwoju Okolic Omulewa „Razem dla wszystkich”
  4. Centrum Doradcze Programów Pomocowych
  5. Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA
  6. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ziemia Kozłowska
  7. Stowarzyszenie KEKS „Kozłowska Ekologiczna Kuźnia Smaku”
  8. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi w Szczepkowie Borowym i  „Trójmieście”
  9. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Smolany-Żardawy „Pod Gajem”
  10. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Bene Fide
  11. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Janowskiej
  12. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Wielbarskiej
  13. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego
  14. Stowarzyszenie Kulturalne TANECZNIK
  15. Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności
  16. Stowarzyszenie „Nasze Dzieło” w Brodowie
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pożary i Wilamowo
  18. Ochotnicza Straż Pożarna w Płośnicy
  19. Nidzicki Uniwersytet Trzeciego Wieku „Młodzi Duchem”
  20. Fundacja Tradycji Oręża Polskiego
  21. Koło Gospodyń Wiejskich Linowo
  22. Łyńskie Centrum Rozwoju „AŁNA”
  23. Fundacja Żywa Przestrzeń
  24. „Aktywni Razem”

Sektor publiczny

  1. Gmina Nidzica
  2. Nidzicki Ośrodek Kultury
  3. Powiat Nidzicki
  4. Gmina Kozłowo
  5. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie
  6. Gmina Janowiec Kościelny
  7. Gmina Janowo
  8. Gminny Ośrodek Kultury w Janowie
  9. Gmina Wielbark
  10. Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku
  11. Gmina Szczytno
  12. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu
  13. Powiat Szczycieński
  14. Gmina Jedwabno
  15. Gmina Rozogi
  16. Gmina Dźwierzuty
  17. Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
  18. Gmina Świętajno
  19. Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie
  20. Gmina Iłowo-Osada
  21. Gmina Działdowo
  22. Powiat Działdowski
  23. Gmina Płośnica
  24. Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach
  25. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
  26. Gmina Lidzbark

Sektor gospodarczy

  1. Iwona Miecznikowska – AGRO PARTNER Kompleksowa Obsługa Rolnictwa
  2. Piotr Tkaczuk – PASIEKA
  3. Spółdzielnia Socjalna „Sposób Na Życie”
  4. „AGRINT” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  5. Grzegorz Winiarek –  Zajazd TUSINEK
  6. Dariusz Rokicki – Zakład Stolarski
  7. Mariusz Winnowski WinPoint
  8. POSTWOOD ALICJA DOMAŃSKA
  9. Nowakowski Tradycja Sp. z o.o.
  10. PAWEŁ SEBASTIAN SZYDLIK PHU „AUTO-SERVICE”
  11. SAUNA STYL Krzysztof Abramczyk
  12. ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH Mirosław Łachacz
  13. UBÓJ I SPRZEDAŻ MIĘSA A. Kotyla i M.Kotyla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  14. JERWOOD Zbigniew Chrobak
  15. Spółdzielnia Socjalna BULWAR
  16. Serwis Piotr Kosiński
  17. KWIACIARNIA „BOGUMIŁA” Bogumiła Murach
  18. Krajewski Grzegorz – Nauka Jazdy KRAJG
  19. NETCOM Tomasz Marszak
  20. GIESEK MARIUSZ JAN FIRMA „POL-RÓŻ”
  21. Firma Handlowo-Usługowa „ANRI” Ashot Yegoryan

Mieszkańcy obszaru LGD

  1. Waldemar Pszczólkowski
  2. Andrzej Zawieska
  3. Zygmunt Dramiński
  4. Barbara Pac
  5. Agnieszka Rudnicka
  6. Arkadiusz Nosek
  7. Bożena Chmielewska
  8. Barbara Tyszka
  9. Daniel Bugajski
  10. Renata Milewska
  11. Barbara Stefańska
  12. Joanna Kopczyńska
  13. Wojciech Socharski
  14. Marek Krajewski
  15. Jan Lisiewski
  16. Kamil Tworkowski
  17. Kamila Nowosielska
  18. Krystyna Kabała
  19. Karol Dziombowski
  20. Anna Pszczółkowska
  21. Paweł Mostowicz
  22. Justyna Rosińska

Zarząd Stowarzyszenia

  1. Krzysztof Margol – Prezes
  2. Grzegorz Zapadka – Wiceprezes
  3. Alicja Eidtner – Skarbnik
  4. Agnieszka Rudnicka – Członek Zarządu
  5. Krzysztof Groblewski – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia

  1. Jolanta Ziemska
  2. Anna Lewikowska
  3. Renata Żbikowska

Rada Stowarzyszenia

  1. Barbara Tyszka – Gmina Nidzica – mieszkaniec obszaru LGD
  2. Bożena Judycka – Gmina Kozłowo – sektor społeczny
  3. Agnieszka Podowska – Gmina Janowiec Kościelny – sektor społeczny
  4. Małgorzata Słomkowska– Gmina Janowo- sektor publiczny
  5. Barbara Pac – Gmina Wielbark – mieszkaniec obszaru LGD
  6. Ewa Zawrotna – Gmina Szczytno – sektor publiczny
  7. Rafał Kowalczyk – Gmina Jedwabno – sektor społeczny
  8. Anna Pszczółkowska – Gmina Rozogi – mieszkaniec obszaru LGD
  9. Arkadiusz Nosek– Gmina Dźwierzuty – mieszkaniec obszaru LGD
  10. Joanna Gawryszewska – Gmina Świętajno – sektor społeczny
  11. Mariusz Grabiński – Gmina Iłowo-Osada – sektor społeczny
  12. Mirosław Zieliński – Gmina Działdowo – sektor publiczny
  13. Marek Dzieńkowski – Gmina Płośnica – sektor gospodarczy

Archiwum

Kontakt

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania
„Brama Mazurskiej Krainy”
Pl. Wolności 1, 13-100 Nidzica
NIP: 984 021 11 46, Regon: 362862586
tel./fax. (0-89) 625 43 37 lub 784 556 520
e-mail: biuro@lgdbmk.pl | www.lgdbmk.pl

Biuro LGD czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00